Robert Buczek, Umów się i giń

Autor: [press]
Data publikacji: 08 sierpnia 2007

Umów się i giń

Autor: Robert Buczek

W sprzedaży od 13 sierpnia!Robert Buczek

UMÓW SIĘ i GIŃ


ISBN: 978-83-7437-230-5
Objętość: 264 str.
Wydawnictwo Skrzat ,  2007

Ktoś w sposób wyjątkowo okrutny i wyrafinowany morduje kobiety. W knajpiarskiej, dusznej atmosferze Krakowa dwóch podstarzałych gliniarzy z przeszłością, Kaszana i Gorman, prowadzi śledztwo. Dochodzenie zaczyna się komplikować, gdy okazuje się, że w zbrodnie mogą być zamieszani byli agenci KGB i tajemniczy, obdarzony niezwykłymi zdolnościami mężczyzna, a na domiar złego ktoś wysoko postawiony usilnie próbuje zatuszować sprawę.
Umów się i giń to znakomity kryminał, trzymający czytelnika w napięciu i niepewności aż do ostatniej strony. Barwne i wyraziste postaci, nieustanna gra konwencjami, groteska i humor oraz nieprzewidywalna intryga czynią z tej powieści pasjonującą lekturę.

Do książki załączona jest płyta DVD z serialem kryminalnym Kapitan Sowa na tropie w reżyserii Stanisława Barei i w doborowej obsadzie (Wiesław Gołas, Kalina Jędrusik, Bohdan Łazuka).

 

 

/materiały promocyjne Wydawnictwa/

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Umów się i giń" Robert Buczek

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Umów się i giń, Robert Buczek

{mosimage} Widać, jak autor z karty na kartę się rozpędza, wchodzi na całość w tworzone realia, i odpowiednie daje rzeczy słowo. Zwłaszcza w partiach końcowych – ...

06 września 2007