Sekrety zmarłych, Carol Wyer

Autor: mat. wyd.
Data publikacji: 01 lutego 2018

Sekrety zmarłych

Autor: Carol Wyer
Przekład: Grażyna Jagielska, Beata Horosiewicz
Wydawnictwo: Amber
Premiera: 01 lutego 2018
Liczba stron: 320

Trzy morderstwa. Trzy ofiary. Co je łączy, poza rachunkiem na 250 tysięcy funtów z dopiskiem „zapłacone”? „Sekrety zmarłych” to thriller psychologiczny z komisarz Robyn Carter. Powieść Carol Wyer ukazała się pod naszym patronatem.

Prasa nazwała go Lampartem, bo atakuje z ukrycia, szybko i brutalnie.
Komisarz Robyn Carter musi go powstrzymać. Lecz w swojej karierze nie spotkała jeszcze mordercy o tak wynaturzonym umyśle…

Śmierć menedżera luksusowego spa w cichym miasteczku nie budzi podejrzeń. Ale Robyn czuje, że to nie był wypadek. Rozpoczyna śledztwo – wbrew przełożonej. Zbyt wiele przeszła, zbyt wiele straciła, by przejmować się karierą. Najważniejsze to ocalić czyjeś życie. Życie, którego nie zdoła przywrócić swojemu narzeczonemu...

Kiedy właściciel pubu zostaje znaleziony z poderżniętym gardłem, a martwa młoda kobieta we własnej wannie – oboje z rachunkiem na 250 tysięcy funtów i dopiskiem „zapłacone” – Robyn jest już pewna, że instynkt jej nie mylił: ściga seryjnego mordercę.

Ale za co płacą ofiary?

Miasto paraliżuje strach, media podgrzewają atmosferę. Dochodzenie tkwi w martwym punkcie. Aż do chwili, gdy Robyn odkrywa szokujący motyw.
Lecz morderca jest wciąż o krok przed nią. I wkrótce wystawi następny rachunek…

Angielska prowincja, tajemnicze śmierci, ponury, wyjący jesienny wiatr i zemsta. Idealna kombinacja dla wielbicieli kryminałów – Marta Guzowska, laureatka Nagrody Wielkiego Kalibru

CAROL WYER
to popularna brytyjska pisarka nominowana do prestiżowych nagród The People’s Book Prize i Costa Book Award. Thrillerem Ostrze czerwonej kredki rozpoczęła w 2017 roku serię z komisarz Robyn Carter. Książka weszła na 2. miejsce list bestsellerów brytyjskiego Amazonu. Następne trzy powieści w cyklu zbierają entuzjastyczne recenzje czytelników i krytyki.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Sekrety zmarłych" Carol Wyer

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Sekrety zmarłych, Carol Wyer

Wyer serwuje to, co lubię. Surowy, posępny, wietrzny i deszczowy klimat Anglii, potwierdzający przy okazji tezę, że jeśli rasowy kryminał, to właśnie angielski.

18 maja 2018