Stan terroru, Hillary Clinton, Louise Penny

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 26 listopada 2021

Stan terroru

Autor: Hillary Clinton, Louise Penny
Przekład: Paulina Breiter
Wydawnictwo: Poradnia K
Premiera: 24 listopada 2021
Liczba stron: 512

Atak. Strach. Spirala terroru. Gra o najwyższą stawkę.

Autorki bestsellerów Hillary Clinton i Louise Penny napisały powieść pełną napięcia i wiedzy dostępnej tylko wtajemniczonym. 

Seria ataków terrorystycznych wstrząsa światem, dając początek międzynarodowej rozgrywce i wyścigowi zbrojeń… Gdy przerażająca skala zagrożenia staje się faktem, nowo powołana sekretarz stanu zdaje sobie sprawę, że była to od początku do końca starannie zaplanowana intryga. By stawić jej czoła, potrzebny jest wyjątkowy zespół zaangażowanych i nieustraszonych ludzi ze zdeterminowaną panią sekretarz na czele. Przychodzi czas wielkiej próby dla nich, nowo zaprzysiężonego prezydenta i całego kraju, kraju osłabionego wewnętrznymi sporami i pozbawionego mocy sprawczej na arenie międzynarodowej…

„Stan terroru” to wyjątkowy, fascynujący thriller napisany wspólnie przez Hillary Rodham Clinton, 67. sekretarz stanu USA, i Louise Penny, laureatkę wielu nagród i autorkę bestsellerów New York Timesa, w Polsce znaną z popularnej serii wydawanej przez Poradnię K o inspektorze Armandzie Gamache’u.

Najbardziej wyczekiwana premiera według  People, Associated Press, Time’a, Los Angeles Timesa, Parade, Guardiana i Publishers Weekly.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Stan terroru" Hillary Clinton, Louise Penny