Szept węża, Robert M. Rynkowski

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 14 października 2022

Szept węża

Autor: Robert M. Rynkowski
Wydawnictwo: eSPe
Premiera: 14 października 2022
Liczba stron: 412
PATRONAT PORTALU KRYMINALNEGO

Pasjonujący splot kryminału, thrillera politycznego i powieści historycznej, znakomicie ukazujący niezmienne od najdawniejszych czasów ludzkie namiętności.

Informatyk Jacek Posadowski przeprowadza się na suwalską wieś, by uciec przed przeszłością. Aby pomóc straumatyzowanej trudnymi doświadczeniami córce w powrocie do równowagi, pozwala jej zająć się rozwikłaniem zagadki tajemniczego zniknięcia przed laty miejscowego proboszcza. Rychło jednak zaczyna tego żałować, bo to, co miało być niewinną zabawą staje się śmiertelnie niebezpieczną grą, w której udział biorą służby specjalne, ambitny duchowny i rosyjscy gangsterzy. Co łączy szantaż spowiednika ważnej osobistości z Watykanu, śmierć proboszcza wiejskiej parafii na Suwalszczyźnie oraz zaginiony starożytny manuskrypt? W jaki sposób rozpoczynający się w Rzymie wątek kryminalny, intrygi wywiadu i walka o władzę splatają się z zaskakującą historią z samych początków chrześcijaństwa?

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Szept węża" Robert M. Rynkowski

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Krwawe srebrniki, Robert M. Rynkowski

Kontynuacja „Szeptu węża”, powieść kryminalno-sensacyjna, w której misternie skonstruowana intryga łączy się z pełną zwrotów akcji fabułą.

11 września 2023