Sześć powodów, by umrzeć, Marta Zaborowska

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 16 lutego 2024

Sześć powodów, by umrzeć

Autor: Marta Zaborowska
Wydawnictwo: Czarna Owca
Premiera: 15 lutego 2024
Liczba stron: 440

Sześć osób i sześć powodów, dla których Miriam musiała pożegnać się z życiem. Ufała im wszystkim, a jednak któreś z nich ją zawiodło. A może sama postanowiła odejść?

W czwartą rocznicę swojego ślubu Miriam Macharow wychodzi z domu i ginie po niej wszelki ślad. Pół roku później na terenie starej fabryki w Ursusie zostają odkryte spalone zwłoki kobiety. Zbrodnia, nieszczęśliwy wypadek czy może samobójstwo? Miriam wydawała się taka szczęśliwa, więc jak to możliwe…?

O ile jej mąż Konrad stara się pogodzić z myślą o stracie ukochanej, to siostra ofiary ma z tym poważny problem – podczas okazania ciała nie rozpoznaje w nim Miriam i odmawia potwierdzenia jej tożsamości. Jaki ma w tym cel i czy naprawdę wierzy, że zaginiona wciąż żyje? Podobno ktoś widział ją w tłumie w tunelu metra…

Policja bada zagadkę tajemniczej śmierci: typuje pierwsze nazwiska podejrzanych o zbrodnię i stawia  oskarżenia. Nikt z bliskiego grona Miriam nie może czuć się bezpiecznie, zwłaszcza że na światło dzienne powoli wychodzą brudne sekrety, a misternie tkana sieć kłamstw zaczyna się rwać. By odsunąć od siebie podejrzenia, każdy staje przeciwko każdemu.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Sześć powodów, by umrzeć" Marta Zaborowska

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Debiutanka, Marta Zaborowska

„Debiutantka” to moja faworytka wśród sześciotomowego cyklu. Czy siódma część zmagań Julii z jej życiem to zmieni? Czas pokaże.

19 lipca 2022

NOWOŚĆ

Debiutantka, Marta Zaborowska

„Debiutantka” to szósty tom serii kryminalnej z bezkompromisową Julią Krawiec.

01 czerwca 2022

RECENZJA

Bez powrotu, Marta Zaborowska

Historie tkane są u Zaborowskiej powoli, ale z niesłabnącym napięciem.

11 lutego 2022

NOWOŚĆ

Bez powrotu, Marta Zaborowska

Marta Zaborowska po raz kolejny daje nam kryminał pełen trudnych pytań i ujawnia prawdę o ciemnej stronie ludzkiej natury.

20 lipca 2021

RECENZJA

Czarne ziarno, Marta Zaborowska

Wykreowanie bohatera, z którym czytelnik jest w stanie się utożsamić, to sztuka. Dlatego z całą stanowczością i czystym sumieniem zapraszam was do świata Julii Krawiec.

16 grudnia 2020

NOWOŚĆ

Czarne ziarno, Marta Zaborowska

Marta Zaborowska powraca do świata bezkompromisowej detektyw Julii Krawiec.

14 października 2020

NOWOŚĆ

Lęki podskórne, Marta Zaborowska

"Lęki podskórne" to thriller psychologiczny z rozbudowanym wątkiem kryminalnym. Wielopłaszczyznowa opowieść bazuje na pragnieniach i lękach, które codziennie towarzyszą ...

29 maja 2019

NOWOŚĆ

Jej wszystkie śmierci, Marta Zaborowska

Erwin Cis wymazał z pamięci swoją przeszłość. Kiedy pewnego dnia podnosi słuchawkę telefonu, dowiaduje się, że ktoś dla niego ważny pozostawił przesyłkę...

20 grudnia 2017

NOWOŚĆ

Gwiazdozbiór, Marta Zaborowska

"Gwiazdozbiór" to trzecia powieść Marty Zaborowskiej, której bohaterką jest detektyw Julia Krawiec.

04 listopada 2015

NOWOŚĆ

Uśpienie, Marta Zaborowska

"Uśpienie" to powieściowy debiut Marty Zaborowskiej. Jego tematem jest śledztwo w sprawie zabóstwa lekarza z kliniki psychiatrycznej.

10 lipca 2013