Uśpienie, Camilla Grebe

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 19 maja 2020

Uśpienie

Autor: Camilla Grebe
Przekład: Elżbieta Ptaszyńska-Sadowska
Wydawnictwo: Sonia Draga
Premiera: 20 maja 2020
Liczba stron: 400

Trzymająca w ogromnym napięciu opowieść o naszej współczesności naznaczonej narcyzmem i brakiem ograniczeń, a także historia miłości zdolnej przezwyciężyć ciemność.

Osiemnastoletni Samuel mimo woli utrudnia transakcję w branży narkotykowej, musi więc się ukryć przed bossem mafii, Igorem. Po jakimś czasie znajduje schronienie w niewielkiej miejscowości w Archipelagu Sztokholmskim, gdzie podejmuje pracę – pewna rodzina szuka asystenta dla syna cierpiącego na uraz mózgu.

Gdy Samuel wprowadza się do położonego na uboczu nad morzem domu pięknej Rakeli i jej syna, nic nie układa się zgodnie z jego wyobrażeniami. Zaskakuje go także własna matka – kochająca, ale nadopiekuńcza Pernilla próbuje w bezkompromisowy sposób pomóc mu w zaprowadzeniu ładu w życiu.

Tymczasem droga inspektora policji Manfreda Olssona prowadzącego śledztwo w sprawie dwóch zabójstw nieoczekiwanie krzyżuje się z drogami Samuela i Pernilli. Kiedy śledztwo się komplikuje, Manfred postanawia poszukać pomocy u wykwalifikowanej profilerki Hanne mieszkającej w Ormbergu.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "Uśpienie" Camilla Grebe

PRZECZYTAJ TAKŻE

NOWOŚĆ

Dziennik mojego zniknięcia, Camilla Grebe

Mroczna i niezwykle emocjonująca opowieść o powtarzanych raz po raz kłamstwach, w które z czasem decydujemy się wierzyć.

20 grudnia 2018

NOWOŚĆ

Stąpając po cienkim lodzie, Camilla Grebe

„Stąpając po cienkim lodzie” Camilli Grebe to thriller psychologiczny, który powinien przypaść do gustu fanom kryminałów Camilli Läckberg i Pauli Hawkins. ...

05 kwietnia 2017