W dół, Tim Johnston

Autor: materiały wydawcy
Data publikacji: 16 marca 2016

W dół

Autor: Tim Johnston
Przekład: Karolina Iwaszkiewicz
Wydawnictwo: Marginesy
Premiera: 16 marca 2016
Liczba stron: 400

Gdzie jest Caitlin?

"W dół" Tima Johnstona to błyskotliwy THRILLER o więzach krwi i walce o przetrwanie.

Koniec wakacji, Courtlandowie przyjeżdżają w Góry Skaliste. Dla ich córki, osiemnastoletniej Caitlin, góry mają być ostatecznym sprawdzianem biegowym. Jej rodzice liczą na to, że wspólny urlop pomoże im posklejać związek.

Pierwszego ranka Caitlin i jej młodszy brat Sean idą pobiegać. Kilka godzin później z telefonu Seana dzwoni szeryf. Chłopak leży w szpitalu, ma pogruchotaną nogę, ale już odzyskał przytomność, jego życiu nic nie grozi. A Caitlin? Caitlin zniknęła.

Zaczyna się koszmar w rodzaju tych, o których słyszy się w telewizji, ale które zwykle przydarzają się innym. Poszukiwania, wzajemne oskarżenia, pytania bez odpowiedzi. Co się stało? Czy mogli temu zapobiec? Czy Caitlin żyje? Czy kiedykolwiek się tego dowiedzą?

Tajemnicze zniknięcie dziewczyny stanie się początkiem strasznej podróży po coraz bardziej splątanych ścieżkach. Wkrótce Courtlandów będzie łączyło już tylko pytanie, którego nigdy nie zdołają zadać na głos: Kiedy przestać szukać?

Perfekcyjnie skrojony thriller, napisany z precyzją, która pozwala uchwycić każdą emocję, każdą chwilę strachu i każdą potworną myśl, pędzący jak lawina ku przerażającemu rozwiązaniu.

Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić "W dół" Tim Johnston

PRZECZYTAJ TAKŻE

RECENZJA

Nurt, Tim Johnston

To nurzanie się w bolesnych emocjach bohaterów sprawia, że „Nurt” jest trudnym, zmuszającym do refleksji czytelniczym doświadczeniem.

11 lutego 2021

NOWOŚĆ

Nurt, Tim Johnston: fragment

„Nurt” to trzymająca w napięciu opowieść o tym, jak przeszłość trzyma klucz do przyszłości. Mamy dla Was fragment!

15 stycznia 2021

NOWOŚĆ

Nurt, Tim Johnston

Opowieść o tym, jak przeszłość trzyma klucz do przyszłości...

13 stycznia 2021

RECENZJA

W dół, Tim Johnston

Ta powieść nie nadaje się dla miłośników wartkiej akcji. W warstwie fabularnej dzieje się tu bowiem tyle co nic – pewnego dnia młoda dziewczyna znika w górach, a jej ...

04 kwietnia 2016