W imię zasad

Autor: Webmaster
Data publikacji: 22 marca 2011

Premiera: 22 marca 2011
Liczba stron: 488

Druga szansa Bukowskiego

Dziś premiera nowej powieści Marka Harnego, W imię zasad. To kolejny tom nowej serii Wydawnictwa prószyński i S-ka - Asy kryminału. Portal Kryminalny objął ją patronatem.

Niewielu jest takich, którzy mają odwagę postąpić jak należy.

Młoda dziewczyna zostaje brutalnie zamordowana. Policja podejrzewa, że zabił ją seryjny gwałciciel, który niedawno wyszedł na wolność. Bukowski – dziennikarz śledczy, który kocha piękne kobiety i nie stroni od alkoholu, odkrywa, że za zabójstwem może stać ktoś zupełnie inny. Wiele wskazuje na to, że przyczyną morderstwa mógł być… jego reportaż.

Ślady prowadzą do Krakowa. Dodatkowo, okazuje się, że w sprawę wplątana jest córka Bukowskiego. Grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo i tylko ojciec, z którym od dawna jest skłócona, może ją uratować. Bukowski ma za sobą wiele życiowych zakrętów – nie zawsze był porządnym facetem. Teraz ma szansę wszystko naprawić.

Marek Harny (ur. 1946) – pisarz i dziennikarz. Debiutował opowiadaniami Unieś mnie, wielki ptaku. Jest autorem powieści: Urodzony z wiatru, Lekcja miłości, Samotność wilków, Zdrajca oraz Wszyscy grzeszą. Za Pismaka otrzymał w 2006 roku Nagrodę Wielkiego Kalibru.

W imię zasad
Marek Harny
Prószyński i S-ka
Premiera: 22 marca 2011
Liczba stron: 488
 
/mat.wyd./

Udostępnij