Kolysanka dla mordercy

Autor: Redakcja
Data publikacji: 24 marca 2011

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Premiera: 23 marca 2011
Liczba stron: 288

Rudolf Heinz wyrównuje rachunki

Kołysanka dla mordercy, najnowsza powieść Mariusza Czubaja, miała premierę wczoraj. Książka jest kolejną pozycją Mrocznej Serii Wydawnictwa W.A.B.

Jesień 2008 roku. W kanałach ciepłowniczych w Warszawie znaleziono kolejną ofiarę seryjnego zabójcy. Sprawca – nazwany przez policję Doktorem Śmierć – zabija bezdomnych zastrzykiem w serce, a następnie odcina denatom dłonie. Profiler Rudolf Heinz zostaje wysłany do stolicy, by pomóc w śledztwie. Okazuje się, że sprawa, nad którą przyjdzie mu pracować, łączy się także z tajemniczym zgonem znanego przedsiębiorcy. Wszystko wskazuje na to, że ta śmierć ma związek z wydarzeniami sprzed wielu lat, gdy biznesmen prowadził fabrykę zatrudniającą nielegalne imigrantki ze Wschodu.
Profiler krąży w labiryncie podziemnego miasta, opanowanego przez kloszardów, i w plątaninie dyskretnych powiązań łączących ludzi interesu. W tle wydarzeń jak zły cień pojawi się pacjent szpitala psychiatrycznego na Śląsku, zwany Inkwizytorem, czyli morderca, który wiele lat temu omal nie pozbawił życia Rudolfa Heinza. Obaj mają ze sobą niewyrównane rachunki...

Kołysanka dla mordercy
Mariusz Czubaj
Wydawnictwo W.A.B.
Premiera: 23 marca 2011
Liczba stron: 288

/mat.wyd./

Udostępnij