Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image19 stycznia 2018

Konkurs z Czerwonym parasolem

„Czerwony parasol” Wiktora Mroka to oparta na faktach historia, wyciągnięta z tajnych akt służb specjalnych. Wątki polityczno-historyczne stanowią w niej tło szpiegowskiej, kryminalnej akcji, która toczy się w różnych krajach i na różnych kontynentach. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Initium.
Czytaj całość...
 

Image18 stycznia 2018

Konkurs z Cieniami

„Cienie”, nowa powieść laureata nagrody Wielkiego Kalibru Wojciecha Chmielarza, to piąta część cyklu o warszawskim komisarzu Jakubie Mortce. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Marginesy.
Czytaj całość...
 

Image17 stycznia 2018

Konkurs z 13 minutami

„13 minut” Sarah Pinborough to wciągający kryminał o ludzkich tajemnicach, lękach, manipulacji i potędze prawdy. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Czytaj całość...
 

Image16 stycznia 2018

Konkurs z Jej obsesją

„Jej obsesja” Amandy Robson to historia idealnego małżeństwa. Do czasu jednego pytania, które wyzwala lawinę nienawiści i zdrady... Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawnictwa Amber.
Czytaj całość...
 

Image3 stycznia 2018

Wyniki konkursu z Littellem

„W gąszczu luster” to czternasta powieść Roberta Littella, którego znawcy literatury szpiegowskiej stawiają w jednym rzędzie z najwybitniejszymi przedstawicielami gatunku. Akcja książki rozgrywa się w latach 1950-1995 i ukazuje losy kilku pracowników Centralnej Agencji Wywiadowczej. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy e-booka „W gąszczu luster” od wydawnictwa NOIR sur Blanc.
Czytaj całość...
 

Image20 grudnia 2017

Konkurs z Littellem

„W gąszczu luster” to czternasta powieść Roberta Littella, którego znawcy literatury szpiegowskiej stawiają w jednym rzędzie z najwybitniejszymi przedstawicielami gatunku. Akcja książki rozgrywa się w latach 1950-1995 i ukazuje losy kilku pracowników Centralnej Agencji Wywiadowczej. Mamy dla Was 10 egzemplarzy e-booka „W gąszczu luster” od wydawnictwa NOIR sur Blanc.
Czytaj całość...
 

Image18 grudnia 2017

Wyniki konkursu z Górami umarłych

„Góry umarłych” Tomasza Hildebrandta to opowieść o strachu, zmowie milczenia i ponurych echach wydarzeń z przeszłości. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawnictwa Akurat.
Czytaj całość...
 

Image15 grudnia 2017

Wyniki konkursu z Murder Park

„Murder Park” mroczny THRILLER, w wyrafinowany sposób grający z klasyką gatunku. Jonas Winner sprytnie żagluje znanymi motywami, mając w zanadrzu niejedną niespodziankę. Nikt nie odgadnie, jak się zakończy upiorny weekend na wyspie. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Initium.

Czytaj całość...
 

Image13 grudnia 2017

Wyniki konkursu z Annabelle

„Annabelle” to pierwszy tom cyklu szwedzkiej pisarki Liny Bengtsdotter. Jego bohaterką jest inspektor Charlie Langer, która poprowadzi sprawę zaginięcia siedemnastoletniej Annabelle. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Burda.

Czytaj całość...
 

Image12 grudnia 2017

Wyniki konkursu z Tekstem

„Tekst” to pierwsza powieść realistyczna Dmitrija Glukhovsky’ego, sytuująca się na pograniczu THRILLERa, kryminału, NOIR i dramatu. To opowieść o starciu pokoleń, niemożliwej miłości i niesprawiedliwej karze, której akcja rozgrywa się we współczesnej Moskwie i na jej przedmieściach. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Insignis.
Czytaj całość...
 

Image11 grudnia 2017

Konkurs z Górami umarłych

„Góry umarłych” Tomasza Hildebrandta to opowieść o strachu, zmowie milczenia i ponurych echach wydarzeń z przeszłości. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawnictwa Akurat.
Czytaj całość...
 

Image11 grudnia 2017

Wyniki konkursu z Komisarzem

„Komisarz” to druga po „Prokuratorze” powieść pisarki ukrywającej się pod pseudonimem Paulina Świst. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawnictwa Akurat.
Czytaj całość...
 
Image7 grudnia 2017

Konkurs z Murder Park

„Murder Park” mroczny THRILLER, w wyrafinowany sposób grający z klasyką gatunku. Jonas Winner sprytnie żagluje znanymi motywami, mając w zanadrzu niejedną niespodziankę. Nikt nie odgadnie, jak się zakończy upiorny weekend na wyspie. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Initium.

Czytaj całość...
 

Image7 grudnia 2017

Wyniki konkursu ze Strachem

Jozef Karika to jeden z najpopularniejszych słowackich pisarzy. THRILLER „Strach” jest jego pierwszą publikowaną w Polsce powieścią. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Stara Szkoła.

Czytaj całość...
 

Image6 grudnia 2017

Konkurs z Annabelle

„Annabelle” to pierwszy tom cyklu szwedzkiej pisarki Liny Bengtsdotter. Jego bohaterką jest inspektor Charlie Langer, która poprowadzi sprawę zaginięcia siedemnastoletniej Annabelle. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Burda.

Czytaj całość...
 

Image5 grudnia 2017

Wyniki konkursu z Tylko jednym kłamstwem

Budzisz się obok martwego mężczyzny. To nie twój mąż. To nie twoje łóżko. Co robisz? A co zrobi bohaterka powieści „Tylko jedno kłamstwo” Kathryn Croft? Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od wydawnictwa Burda.
Czytaj całość...
 

Image4 grudnia 2017

Konkurs z Tekstem

„Tekst” to pierwsza powieść realistyczna Dmitrija Glukhovsky’ego, sytuująca się na pograniczu THRILLERa, kryminału, NOIR i dramatu. To opowieść o starciu pokoleń, niemożliwej miłości i niesprawiedliwej karze, której akcja rozgrywa się we współczesnej Moskwie i na jej przedmieściach. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Insignis.
Czytaj całość...
 

Image4 grudnia 2017

Wyniki konkursu z Reacherem

„Adres nieznany” to wszystkie opowiadania o Jacku Reacherze zebrane po raz pierwszy w jednym zbiorze, zaś „Zasady” to zbiór porad i anegdot z bestsellerowych powieści Lee Childa. Książki ukazały się nakładem Wydawnictwa Albatros, a my rozdaliśmy 10 pakietów od Wydawcy.

Czytaj całość...
 

Image1 grudnia 2017

Konkurs z Komisarzem

„Komisarz” to druga po „Prokuratorze” powieść pisarki ukrywającej się pod pseudonimem Paulina Świst. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od wydawnictwa Akurat.
Czytaj całość...
 

Image30 listopada 2017

Wyniki konkursu z Jej ostatnim oddechem

„Jej ostatni oddech” Roberta Dugoniego to klasyczna historia o pogoni za seryjnym mordercą. Czy nieustraszonej policjantce uda się schwytać Kowboja? Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 20 z 1129