Advertisement
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy

Image22 marca 2018

Wyniki konkursu ze Ślepym archeologiem

Marta Guzowska, znana z dwóch kryminalnych i sensacyjnych serii, prezentuje nowego bohatera! Tom Mara jest błyskotliwym, pewnym siebie i odnoszącym spore sukcesy archeologiem. I od lat jest niewidomy. Powieść „Ślepy archeolog” ukaże się nakładem Wydawnictwa Marginesy, a my rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.

Czytaj całość...
 

Image20 marca 2018

Konkurs z Dziewczyną we mgle

„Dziewczyna we mgle” Donato Carrisiego to opowieść o odizolowanym od świata górskim miasteczku, w którym pewnego dnia znika szesnastoletnia dziewczyna... Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 

Image15 marca 2018

Konkurs z Psami

„Zanim zawisną psy” to pierwsza część trylogii „Oxen” Jensa Henrika Jensena. To mroczna opowieść, której bohaterem jest były żołnierz duńskich sił specjalnych. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Editio Black.

Czytaj całość...
 

Image15 marca 2018

Wyniki konkursu ze Strzałami

„Strzały nad jeziorem” to trzecia powieść Marty Matyszczak z serii „Kryminał pod psem” Wydawnictwa Dolnośląskiego. Prywatny detektyw Szymon Solański i jego pomocnicy: Róża Kwiatkowska i kundelek Gucio tropią w niej zbrodnię w Barlinku. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawcy.

Czytaj całość...
 

Image13 marca 2018

Konkurs z Miasteczkiem Crimson Lake

„Miasteczko Crimson Lake” Candice Fox to opowieść o dwójce ludzi, wyrzutków, którzy usiłują rozwikłać mroczną zagadkę zniknięcia pisarza i jednocześnie oczyścić się z własnych zbrodni. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Amber.

Czytaj całość...
 

Image9 marca 2018

Konkurs ze Ślepym archeologiem

Marta Guzowska, znana z dwóch kryminalnych i sensacyjnych serii, prezentuje nowego bohatera! Tom Mara jest błyskotliwym, pewnym siebie i odnoszącym spore sukcesy archeologiem. I od lat jest niewidomy. Powieść „Ślepy archeolog” ukaże się nakładem Wydawnictwa Marginesy, a my mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.

Czytaj całość...
 

Image9 marca 2018

Wyniki konkursu z załamaniem

„Na skraju załamania” B.A. Paris to opowieść o pewnej deszczowej nocy i wyrzutach sumienia... Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 

Image8 marca 2018

Wyniki konkursu ze Złą siostrą

„Zła siostra” Sam Carrington to historia dwóch kobiet: terapeutki i pacjentki. A żadna nie jest tą, za którą się podaje… Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Amber.

Czytaj całość...
 

Image5 marca 2018

Konkurs ze Strzałami

„Strzały nad jeziorem” to trzecia powieść Marty Matyszczak z serii „Kryminał pod psem” Wydawnictwa Dolnośląskiego. Prywatny detektyw Szymon Solański i jego pomocnicy: Róża Kwiatkowska i kundelek Gucio tropią w niej zbrodnię w Barlinku. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawcy.

Czytaj całość...
 

Image5 marca 2018

Wyniki konkursu z Tą dziewczyną

„Ta dziewczyna” Michelle Frances to THRILLER psychologiczny o tragicznych skutkach niewybaczalnego kłamstwa. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 

Image2 marca 2018

Wyniki konkursu z Klinczem

„Klincz” Martina Holména  to pierwszy tom trylogii o Harrym Kviście, której akcja toczy się wśród ciemnych zaułków Sztokholmu lat trzydziestych XX wieku. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Editio.
Czytaj całość...
 

Image1 marca 2018

Wyniki konkursu z Dylematem

„Dylemat” to trzeci tom cyklu, którego głównym bohaterem jest Amos Decker. Tym razem detektyw zostaje zaangażowany do bardzo tajemniczej sprawy... Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Dolnośląskiego.
Czytaj całość...
 

Image28 lutego 2018

Konkurs z załamaniem

„Na skraju załamania” B.A. Paris to opowieść o pewnej deszczowej nocy i wyrzutach sumienia... Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 

Image27 lutego 2018

Konkurs ze Złą siostrą

„Zła siostra” Sam Carrington to historia dwóch kobiet: terapeutki i pacjentki. A żadna nie jest tą, za którą się podaje… Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Amber.

Czytaj całość...
 

Image23 lutego 2018

Konkurs z Tą dziewczyną

„Ta dziewczyna” Michelle Frances to THRILLER psychologiczny o tragicznych skutkach niewybaczalnego kłamstwa. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Albatros.

Czytaj całość...
 

Image23 lutego 2018

Wyniki konkursu z Nocą

„Noc” Bernarda Miniera to czwarta część cyklu z komendantem Servazem i jego przerażające starcie z Hirtmannem. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy powieści od Domu Wydawniczego Rebis.

Czytaj całość...
 

Image20 lutego 2018

Konkurs z Klinczem

„Klincz” Martina Holména  to pierwszy tom trylogii o Harrym Kviście, której akcja toczy się wśród ciemnych zaułków Sztokholmu lat trzydziestych XX wieku. Mamy dla Was 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Editio.
Czytaj całość...
 

Image20 lutego 2018

Wyniki konkursu ze Stało się

„Stało się” to komedia kryminalna w duchu i pod wezwaniem Joanny Chmielewskiej, z którą autorka, Magda Kuydowicz, spędziła wiele wspaniałych chwil. Rozdaliśmy 10 egzemplarzy od Wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Czytaj całość...
 

Image19 lutego 2018

Konkurs z Dylematem

„Dylemat” to trzeci tom cyklu, którego głównym bohaterem jest Amos Decker. Tym razem detektyw zostaje zaangażowany do bardzo tajemniczej sprawy... Mamy dla Was 10 egzemplarzy powieści od Wydawnictwa Dolnośląskiego.
Czytaj całość...
 

Image19 lutego 2018

Wyniki konkursu z kotem

Portal Kryminalny ponownie włącza się w obchody Światowego Dnia Kota, który obchodzimy 17 lutego. Z tej okazji rozdaliśmy pięć notesów „Kot zielony” od Wydawnictwa EMG - najnowszych notesów z kociej serii z obrazami Ewy Mańkowskiej.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 20 z 1168